Час прийшов! Усього через декілька тижнів, з 31 травня по 10 червня Messe Duseldorf відчинить свої ворота для міжнародної торгівельної виставки друкарської та медійної індустрії.

                Це знаменує початок серії «гарячих» тижнів для команди Bottcher яка займається плануванням участі на Drupa, їх роботою стане розробка привабливого виставкового стенду (Холл 16, стенд D05) та успішного проведення виставки,  концепція якої полягає у концентрації ноу-хау від Bottcher.

                Ми плануємо  представити наші основні товари та технологічні інновацій у різних сферах в шести спеціалізованих центрах (картон, метал та гнучке пакування, аркушевий, веб та цифровий друк). Ми плануємо запропонувати нашим відвідувачам можливість досліджувати різні структури поверхні під цифровим мікроскопом це дозволить краще розуміти вплив структури на друкарський процес. Наша головна мета, яку ми ставимо перед собою на виставці Drupa, це надати нашим клієнтам гарантії того, що ми є надійним партнером – партнером, котрий підтримує впровадження нових процесів у розробках своєї продукції.